Bel Fuse Inc. C48-16R20Y28S9-406
C48-16R20Y28S9-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R20Y28S9-406
Brief Description
26500 24#20 4#12 S BY PLUG LC
Datasheet Download
C48-16R20Y28S9-406.pdf
Availability of C48-16R20Y28S9-406
QUANTITY
C48-16R20Y28S9-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R20Y28S9-406
Internal Part NumberEIS-C48-16R20Y28S9-406
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R20Y28S9-406
Related LinksC48-16R20, C48-16R20Y28S9-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R20Y28S9-406 Details Description
Related parts for C48-16R20Y28S9-406
IC MCU 8BIT 7KB OTP 44MQFP datasheet.pdf
IC DETECTOR RF/IF TRUPWR 4WLCSP datasheet.pdf
OSC PROGRAMMER HAND HELD datasheet.pdf
CAP CER 470PF 1.5KV NP0 1812 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 20POS 270DEG 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
RES 111K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 4.22 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 68POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
IC REG LDO 2.85V 0.5A 4SSOP datasheet.pdf