Bel Fuse Inc. C48-16R20Y39P7-406
C48-16R20Y39P7-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R20Y39P7-406
Brief Description
26500 37#20 2#16 P BY PLUG LC
Datasheet Download
C48-16R20Y39P7-406.pdf
Availability of C48-16R20Y39P7-406
QUANTITY
C48-16R20Y39P7-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R20Y39P7-406
Internal Part NumberEIS-C48-16R20Y39P7-406
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R20Y39P7-406
Related LinksC48-16R20, C48-16R20Y39P7-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R20Y39P7-406 Details Description
Related parts for C48-16R20Y39P7-406
CONN HEADER 36POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
IC DRIVER MOSFET DUAL 8-SOIC datasheet.pdf
TVS DIODE 85VWM 137VC SMB datasheet.pdf
CONV DC/DC 40W 9-36VIN 05VOUT datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
LED SNAP-IN PANEL IND GREEN datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 24 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CABLE 2COND 14AWG RED SHLD 1000' datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 29POS SKT datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
FIXED IND 8.2NH 700MA 150 MOHM datasheet.pdf
CAP CER 0.039UF 50V X7R 0402 datasheet.pdf