Bel Fuse Inc. C48-16R20Y39S6-402
C48-16R20Y39S6-402 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R20Y39S6-402
Brief Description
26500 39C 37#20 2#16 S BY PLUG
Datasheet Download
C48-16R20Y39S6-402.pdf
Availability of C48-16R20Y39S6-402
QUANTITY
C48-16R20Y39S6-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R20Y39S6-402
Internal Part NumberEIS-C48-16R20Y39S6-402
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R20Y39S6-402
Related LinksC48-16R20, C48-16R20Y39S6-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R20Y39S6-402 Details Description
Related parts for C48-16R20Y39S6-402
RES SMD 1.69K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP TANT 0.68UF 50V 5% 2312 datasheet.pdf
RES SMD 2K OHM 0.1% 1/2W 2512 datasheet.pdf
RES 0.402 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
FFC 1.00 TYPE D 34 CKTS LGT 127 datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V datasheet.pdf
MODULE EVAL FOR DRV10866 datasheet.pdf
SGE1510-2-3000L-100C datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD323F datasheet.pdf