Bel Fuse Inc. C48-16R22-12S6-406
C48-16R22-12S6-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R22-12S6-406
Brief Description
26500 12C 12#12 S BY PLUG LC
Datasheet Download
C48-16R22-12S6-406.pdf
Availability of C48-16R22-12S6-406
QUANTITY
C48-16R22-12S6-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R22-12S6-406
Internal Part NumberEIS-C48-16R22-12S6-406
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R22-12S6-406
Related LinksC48-16R22, C48-16R22-12S6-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R22-12S6-406 Details Description
Related parts for C48-16R22-12S6-406
AC/DC DESKTOP ADAPTER 6V 20W datasheet.pdf
CONN RCPT .100" 16POS TIN WW R/A datasheet.pdf
BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM datasheet.pdf
CAP CER 75PF 1KV NP0 1812 datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 30W datasheet.pdf
HEATSHK LABEL 1.00" PRESCORE datasheet.pdf
CAP CER 3.6PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
IC REG LDO 2.4V 0.2A SOT23A-3 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 140POS .100" datasheet.pdf