Bel Fuse Inc. C48-16R22-19S10-102
C48-16R22-19S10-102 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R22-19S10-102
Brief Description
26500 19C 19#16 SKT PLUG
Datasheet Download
C48-16R22-19S10-102.pdf
Availability of C48-16R22-19S10-102
QUANTITY
C48-16R22-19S10-102 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R22-19S10-102
Internal Part NumberEIS-C48-16R22-19S10-102
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R22-19S10-102
Related LinksC48-16R22, C48-16R22-19S10-102 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R22-19S10-102 Details Description
Related parts for C48-16R22-19S10-102
RES 1.13K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 4.75 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 3A TO263-5 datasheet.pdf
BOARD EVAL DS91M047 M-LVDS DVR datasheet.pdf
DIODE ZENER 20V 1.5W DO214AA datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 10POS STR 3.81MM datasheet.pdf
CONN SOCKET TRANSIST 3POS GOLD datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44LGA datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X5.84MM T766 datasheet.pdf
RELAY GEN PURP datasheet.pdf
CONN FFC BOTTOM 5POS 1MM R/A datasheet.pdf