Bel Fuse Inc. C48-16R22-19S8-406
C48-16R22-19S8-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R22-19S8-406
Brief Description
26500 19C 19#16 S BY PLUG LC
Datasheet Download
C48-16R22-19S8-406.pdf
Availability of C48-16R22-19S8-406
QUANTITY
C48-16R22-19S8-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R22-19S8-406
Internal Part NumberEIS-C48-16R22-19S8-406
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R22-19S8-406
Related LinksC48-16R22, C48-16R22-19S8-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R22-19S8-406 Details Description
Related parts for C48-16R22-19S8-406
CAP CER 47PF 250VAC SL 1808 datasheet.pdf
IC POT DGTL 100K DUAL 14-TSSOP datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPDT 15A 125V datasheet.pdf
RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
63320A122 TERMINAL END STOP datasheet.pdf
RES SMD 0.91 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf