Bel Fuse Inc. C48-16R22-55P10-106
C48-16R22-55P10-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R22-55P10-106
Brief Description
26500 55C 55#20 PIN PLUG
Datasheet Download
C48-16R22-55P10-106.pdf
Availability of C48-16R22-55P10-106
QUANTITY
C48-16R22-55P10-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R22-55P10-106
Internal Part NumberEIS-C48-16R22-55P10-106
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R22-55P10-106
Related LinksC48-16R22, C48-16R22-55P10-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R22-55P10-106 Details Description
Related parts for C48-16R22-55P10-106
IC MPU/RESET CIRC 3.30V SOT23-5 datasheet.pdf
RES 1 OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
TOOL KIT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 25W datasheet.pdf
RES 560 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSHRINK 1 1/2"-48" YLLW/GREEN datasheet.pdf
IC PLL W/VCO FRACT-N 40SMD datasheet.pdf
CONN HDR 16POS 0.100 T/H datasheet.pdf
CONN EDGECARD .050" 85POS SMD datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X15MM XCUT T766 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 15 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
MOV DIN SPD 2-0 REMOTE 2P 230V datasheet.pdf