Bel Fuse Inc. C48-16R24-61S10-106
C48-16R24-61S10-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R24-61S10-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 61C 61#20 SKT PLUG
Datasheet Download
C48-16R24-61S10-106.pdf
Availability of C48-16R24-61S10-106
QUANTITY
C48-16R24-61S10-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R24-61S10-106
Internal Part NumberEIS-C48-16R24-61S10-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R24-61S10-106
Related LinksC48-16R24, C48-16R24-61S10-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R24-61S10-106 Details Description
Related parts for C48-16R24-61S10-106
TRIMMER 2K OHM 0.75W PC PIN datasheet.pdf
METRAL 5 ROW datasheet.pdf
IC CLOCK/DATA DIFF DIV/2 16FCBGA datasheet.pdf
CAP CER 0.50PF 500V NP0 1111 datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS W/SKT INLINE datasheet.pdf
CORD POWER MALE-FEMALE 1.5M datasheet.pdf
CONN HOOD TOP ENTRY DUAL SZE10 datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X15MM XCUT T766 datasheet.pdf
SWAB FOAM 2.87" 1=50 PCS datasheet.pdf
508 TB PLU PLU W/LATCH datasheet.pdf
508 TB SOCKET WF RA datasheet.pdf
1000UF 25V 10X20MM 105C 2000H datasheet.pdf