Bel Fuse Inc. C48-16R24Y43P-406
C48-16R24Y43P-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R24Y43P-406
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 23#20 20#16 P BY PLUG LC
Datasheet Download
C48-16R24Y43P-406.pdf
Availability of C48-16R24Y43P-406
QUANTITY
C48-16R24Y43P-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R24Y43P-406
Internal Part NumberEIS-C48-16R24Y43P-406
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R24Y43P-406
Related LinksC48-16R2, C48-16R24Y43P-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R24Y43P-406 Details Description
Related parts for C48-16R24Y43P-406
RES SMD 4.75KOHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR ADXL312Z-M datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 80V 100MA 2DFN datasheet.pdf
LED RED/YLW DIFF 5X2MM RECT T/H datasheet.pdf
RES 3.29K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 100K OHM 10% DISC datasheet.pdf
BARBED FASTENER 0.440" NYLON BLK datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM XCUT T766 datasheet.pdf
POSITIONER STATIC MS datasheet.pdf
762 TB SOCKET OPEN RA datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 1KV X7R RADIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 16POS ELBOW PIN SLD CP datasheet.pdf