Bel Fuse Inc. C48-16R24Y43P6-406
C48-16R24Y43P6-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R24Y43P6-406
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 23#20 20#16 P BY PLUG LC
Datasheet Download
C48-16R24Y43P6-406.pdf
Availability of C48-16R24Y43P6-406
QUANTITY
C48-16R24Y43P6-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R24Y43P6-406
Internal Part NumberEIS-C48-16R24Y43P6-406
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R24Y43P6-406
Related LinksC48-16R24, C48-16R24Y43P6-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R24Y43P6-406 Details Description
Related parts for C48-16R24Y43P6-406
RES ARRAY 7 RES 220 OHM 14SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 390MH 33MA 617 OHM TH datasheet.pdf
CAP CER 5.6PF 500V 1111 datasheet.pdf
IC SRAM 18MBIT 200MHZ 119BGA datasheet.pdf
IC OPAMP JFET 19MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206 datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
ANALOG TIMER S1DXM MULTI-RANGE datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK R/A 17POS 5.08MM datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM L-TAB datasheet.pdf
CAP CER 24PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf