TE Connectivity AMP Connectors C8D18DS29C1
C8D18DS29C1 picture photo
Mfg. Part Number
C8D18DS29C1
Datasheet Download
C8D18DS29C1.pdf
Availability of C8D18DS29C1
QUANTITY
C8D18DS29C1 Order Process
Ship out your order
Specifications of C8D18DS29C1
Internal Part NumberEIS-C8D18DS29C1
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package300
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C8D18DS29C1
Related LinksC8D18, C8D18DS29C1 Datasheet, TE Connectivity AMP Connectors Distributor
C8D18DS29C1 Details Description
Related parts for C8D18DS29C1
D-Sub Connector Receptacle, Male Pins 15 Position Free Hanging (In-Line) IDC, Ribbon Cable datasheet.pdf
CONN RCPT 22POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 11POS 15MM datasheet.pdf
CONN SIM CARD PUSH-PUSH R/A SMD datasheet.pdf
CAP CER 15PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W datasheet.pdf
PHENOLIC AUTO RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
RES 133 OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
INTERLEAVER/DE-INTERLEAVER IP datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X30MM R-TAB T766 datasheet.pdf
Crystal 20.5000MHz 20ppm 18pF 60 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount HC49/US datasheet.pdf