Laird Technologies IAS CA195-NM-NM-12
CA195-NM-NM-12 picture photo
Mfg. Part Number
CA195-NM-NM-12
Manufacturer
Product Category
Coaxial Cables (RF)
Brief Description
CBL ASSY NMALE-NMALE LMR195 12"
Datasheet Download
CA195-NM-NM-12.pdf
Availability of CA195-NM-NM-12
QUANTITY
CA195-NM-NM-12 Order Process
Ship out your order
Specifications of CA195-NM-NM-12
Internal Part NumberEIS-CA195-NM-NM-12
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyCoaxial Cables (RF)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CA195-NM-NM-12
Related LinksCA195-N, CA195-NM-NM-12 Datasheet, Laird Technologies IAS Distributor
CA195-NM-NM-12 Details Description
Related parts for CA195-NM-NM-12
CONN RECEPT 6POS PIN SILVER datasheet.pdf
BOX ALUM NATURAL 5.25"L X 3"W datasheet.pdf
IC REG BCK ADJ 0.3A DL SYNC 8DFN datasheet.pdf
CAP CER 270PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
IC FPGA 160 I/O 225CSPBGA datasheet.pdf
CAP CER 68PF 50V NP0 AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
RES SMD 59 OHM 0.05% 1/5W 0805 datasheet.pdf
TST LD STKG BANA TO PLUNGER 60" datasheet.pdf