ITT Cannon, LLC CA3106E20-22SXBF80A176
CA3106E20-22SXBF80A176 picture photo
Mfg. Part Number
CA3106E20-22SXBF80A176
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CB 6C 3#16 3#8 SKT PLUG
Datasheet Download
CA3106E20-22SXBF80A176.pdf
Availability of CA3106E20-22SXBF80A176
QUANTITY
CA3106E20-22SXBF80A176 Order Process
Ship out your order
Specifications of CA3106E20-22SXBF80A176
Internal Part NumberEIS-CA3106E20-22SXBF80A176
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CA3106E20-22SXBF80A176
Related LinksCA3106E20-2, CA3106E20-22SXBF80A176 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
CA3106E20-22SXBF80A176 Details Description
Related parts for CA3106E20-22SXBF80A176
CAP CER 0.082UF 1KV X7R 1825 datasheet.pdf
IC SWITCH SPST 8SOIC datasheet.pdf
IC SWITCH DUAL SPST 8VSSOP datasheet.pdf
IC REG CTRLR FLYBK ISO 20-TSSOP datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 270K OHM 1206 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 23POS R/A 7.5MM datasheet.pdf
CONN HDR 22POS 2MM T/H datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK STR datasheet.pdf
2:1 RATIO HS DISPENSER BOX datasheet.pdf
RES SMD 1.54 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf