Laird Technologies IAS CAF94649(IDD5250-RSRA36)
CAF94649(IDD5250-RSRA36) picture photo
Mfg. Part Number
CAF94649(IDD5250-RSRA36)
Brief Description
ANT TERRANCE DIVERSITY 36" RPSMA
Datasheet Download
CAF94649(IDD5250-RSRA36).pdf
Availability of CAF94649(IDD5250-RSRA36)
QUANTITY
CAF94649(IDD5250-RSRA36) Order Process
Ship out your order
Specifications of CAF94649(IDD5250-RSRA36)
Internal Part NumberEIS-CAF94649(IDD5250-RSRA36)
FamilyRF Antennas
Series-
Packaging*
Frequency GroupSHF (f > 4 GHz)
Frequency (Center/Band)5.5GHz
Frequency Range4.9GHz ~ 6GHz
Features-
TerminationConnector, RP-SMA Male
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CAF94649(IDD5250-RSRA36)
Related LinksCAF94649(IDD, CAF94649(IDD5250-RSRA36) Datasheet, Laird Technologies IAS Distributor
CAF94649(IDD5250-RSRA36) Details Description
Related parts for CAF94649(IDD5250-RSRA36)
FIXED IND 36UH 5A 19 MOHM SMD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 40V 60A PPAK SO-8 datasheet.pdf
CAP CER 9.1PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
BOX PLASTIC GRY/CL 2.56" X 1.97" datasheet.pdf
IC INVERTER GATE SGL 6SON datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
H48-6 SHEET 150X150X0.5MM W/ADH datasheet.pdf
PC94 SHEET 300X300X0.25MM datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
ADJ(DJ) RELAY (SEALED, 2A, SINGL datasheet.pdf