Laird Technologies IAS CANM24BRTN
CANM24BRTN picture photo
Mfg. Part Number
CANM24BRTN
Manufacturer
Product Category
Coaxial Cables (RF)
Brief Description
CABLE ASSY 24" N MALE-RP TNC FEM
Datasheet Download
CANM24BRTN.pdf
Availability of CANM24BRTN
QUANTITY
CANM24BRTN Order Process
Ship out your order
Specifications of CANM24BRTN
Internal Part NumberEIS-CANM24BRTN
Lead Free Status / RoHS StatusNot applicable / Not applicable
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyCoaxial Cables (RF)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CANM24BRTN
Related LinksCANM2, CANM24BRTN Datasheet, Laird Technologies IAS Distributor
CANM24BRTN Details Description
Related parts for CANM24BRTN
CONN PIN 20-24AWG TIN CRIMP datasheet.pdf
FUSE RESETTABLE 250MA 60V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 220PF 100V NP0 1808 datasheet.pdf
MOSFET 2P-CH 40V 6A PPAK 1212-8 datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS CBL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
CERAMIC MANUAL RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
RES 500 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 70POS 2.54MM T/H TIN datasheet.pdf
SOLDER MASK datasheet.pdf
OSC XO 156.25MHZ LVDS SMD datasheet.pdf