Laird Technologies IAS CANNM12TRSMLA
CANNM12TRSMLA picture photo
Mfg. Part Number
CANNM12TRSMLA
Brief Description
CABLE ASSY 12" N MALE-RPSMA MALE
Datasheet Download
CANNM12TRSMLA.pdf
Availability of CANNM12TRSMLA
QUANTITY
CANNM12TRSMLA Order Process
Ship out your order
Specifications of CANNM12TRSMLA
Internal Part NumberEIS-CANNM12TRSMLA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CANNM12TRSMLA
Related LinksCANNM1, CANNM12TRSMLA Datasheet, Laird Technologies IAS Distributor
CANNM12TRSMLA Details Description
Related parts for CANNM12TRSMLA
IC OPAMP LOG 350MHZ 20PLCC datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 15A POWER33 datasheet.pdf
RES 0.2 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V/3V 0.3A 10DFN datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 32HWQFN datasheet.pdf
MPACS 5R RA REC "B" 25P datasheet.pdf
DIODE ZENER 16V 500MW DO213AA datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
Connector Header, Top or Bottom Entry 86 Position 0.039" (1.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CONN BARRIER STRIP 10CIRC .375 datasheet.pdf
33UF 35V 6,3X5,3 datasheet.pdf