Laird Technologies IAS CASNM12BRSMMLA
CASNM12BRSMMLA picture photo
Mfg. Part Number
CASNM12BRSMMLA
Manufacturer
Product Category
Coaxial Cables (RF)
Brief Description
CABLE ASSY 12" NMALE-RP SMA MALE
Datasheet Download
CASNM12BRSMMLA.pdf
Availability of CASNM12BRSMMLA
QUANTITY
CASNM12BRSMMLA Order Process
Ship out your order
Specifications of CASNM12BRSMMLA
Internal Part NumberEIS-CASNM12BRSMMLA
Lead Free Status / RoHS StatusNot applicable / Not applicable
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyCoaxial Cables (RF)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CASNM12BRSMMLA
Related LinksCASNM12, CASNM12BRSMMLA Datasheet, Laird Technologies IAS Distributor
CASNM12BRSMMLA Details Description
Related parts for CASNM12BRSMMLA
OPTOISOLATOR 5.3KV SCR 6SMD datasheet.pdf
IC MCU ARM7 ROMLESS 144LQFP datasheet.pdf
IC MPU M680X0 10MHZ 68PGA datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247 datasheet.pdf
RES WW 1W 0.43 OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 12POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 15A 125V datasheet.pdf