Laird Technologies IAS CASNM12BRSMMLA
CASNM12BRSMMLA picture photo
Mfg. Part Number
CASNM12BRSMMLA
Manufacturer
Product Category
Coaxial Cables (RF)
Brief Description
CABLE ASSY 12" NMALE-RP SMA MALE
Datasheet Download
CASNM12BRSMMLA.pdf
Availability of CASNM12BRSMMLA
QUANTITY
CASNM12BRSMMLA Order Process
Ship out your order
Specifications of CASNM12BRSMMLA
Internal Part NumberEIS-CASNM12BRSMMLA
Lead Free Status / RoHS StatusNot applicable / Not applicable
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyCoaxial Cables (RF)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CASNM12BRSMMLA
Related LinksCASNM12, CASNM12BRSMMLA Datasheet, Laird Technologies IAS Distributor
CASNM12BRSMMLA Details Description
Related parts for CASNM12BRSMMLA
RES SMD 41.2KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC VREF SERIES 3V 8SOIC datasheet.pdf
IC OPAMP GP 4MHZ 14SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 18MM 8POS IP67 W/SCKT datasheet.pdf
CA,62.5,MTRJ-SC datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 81PBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 128POS SKT datasheet.pdf
FUSE GLASS 31MA 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
FIXED IND 8.2UH 195MA 2.5 OHM datasheet.pdf