TE Connectivity Raychem Cable Protection CB0221-000
CB0221-000 picture photo
Mfg. Part Number
CB0221-000
Manufacturer
Product Category
Solder Sleeve
Brief Description
SHIELD TERMINATOR
Datasheet Download
CB0221-000.pdf
Availability of CB0221-000
QUANTITY
CB0221-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CB0221-000
Internal Part NumberEIS-CB0221-000
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Cables, Wires - Management
FamilySolder Sleeve
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CB0221-000
Related LinksCB022, CB0221-000 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
CB0221-000 Details Description
Related parts for CB0221-000
BUMPER CYLIN 0.378" DIA CLR datasheet.pdf
LED GREEN DIFFUSED 2SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .156 EXTEND datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 5V datasheet.pdf
CONN RCPT 47POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 22POS 225DEG 5MM datasheet.pdf
CAP TANT 220UF 6.3V 10% 2917 datasheet.pdf
CONN PLUG FEMALE 7POS 7MM datasheet.pdf
PREMO-FLEX 1.00 JMPR LGT 229 TYP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 50MA 48V datasheet.pdf