Panasonic Electric Works CB1VF-12V
CB1VF-12V picture photo
Mfg. Part Number
CB1VF-12V
Manufacturer
Product Category
Power Relays, Over 2 Amps
Brief Description
CB RELAY 1 FORM C 35A 12V
Datasheet Download
CB1VF-12V.pdf
Availability of CB1VF-12V
QUANTITY
CB1VF-12V Order Process
Ship out your order
Specifications of CB1VF-12V
Internal Part NumberEIS-CB1VF-12V
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Relays
FamilyPower Relays, Over 2 Amps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CB1VF-12V
Related LinksCB1V, CB1VF-12V Datasheet, Panasonic Electric Works Distributor
CB1VF-12V Details Description
Related parts for CB1VF-12V
CAP ARRAY 120PF 50V NP0 1206 datasheet.pdf
IC OPAMP INSTR 5MHZ 16SOIC datasheet.pdf
RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5V datasheet.pdf
SENS PROX M8 2MM NPN-NC SHIELDED datasheet.pdf
CHOKE COMMON MODE 60 OHMS SMD datasheet.pdf
POWER STRIP 18" 15A 6OUT 6'CR datasheet.pdf
CONN RCPT IPASS VERT 68POS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W datasheet.pdf
RES 143 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
2MM MGRID VHDR .38AULF 44CKT datasheet.pdf
RES 200 OHM 1.5W 0.1% AXIAL datasheet.pdf