Crystek Corporation CC2450-MM-150-39.4
CC2450-MM-150-39.4 picture photo
Mfg. Part Number
CC2450-MM-150-39.4
Manufacturer
Product Category
Coaxial Cables (RF)
Brief Description
RF COAX CABLE 50GHZ LLOSS 39.4"
Datasheet Download
CC2450-MM-150-39.4.pdf
Availability of CC2450-MM-150-39.4
QUANTITY
CC2450-MM-150-39.4 Order Process
Ship out your order
Specifications of CC2450-MM-150-39.4
Internal Part NumberEIS-CC2450-MM-150-39.4
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured Product50 GHz Low-Loss RF Coaxial Cable Assemblies
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyCoaxial Cables (RF)
Series-
GenderMale to Male
Style2.4mm to 2.4mm
1st Connector2.4mm Male Plug
2nd Connector2.4mm Male Plug
Length39.4" (1000.0mm)
Cable Type3.10mm OD Coaxial Cable
Impedance50 Ohm
Frequency - Max50Ghz
ColorGray
Features-
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CC2450-MM-150-39.4
Related LinksCC2450-MM, CC2450-MM-150-39.4 Datasheet, Crystek Corporation Distributor
CC2450-MM-150-39.4 Details Description
Related parts for CC2450-MM-150-39.4
RELAY GENERAL PURPOSE SPDT 2A 9V datasheet.pdf
SENS PROX M18 7MM DC2W-NO SHIELD datasheet.pdf
CAP MICA 9PF 0.5PF 100V 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 79POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 100W datasheet.pdf
IC VREF SHUNT 8.192V SOT23-3 datasheet.pdf
CONN PANEL DRAIN THREADED 1POS datasheet.pdf
EDGE SENSOR datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
RES SMD 56.2 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf