Omron Automation & Safety CCS-FPR-100-SW
CCS-FPR-100-SW picture photo
Mfg. Part Number
CCS-FPR-100-SW
Brief Description
100MM OD WHT LED LOWANGLE DIFF
Datasheet Download
CCS-FPR-100-SW.pdf
Availability of CCS-FPR-100-SW
QUANTITY
CCS-FPR-100-SW Order Process
Ship out your order
Specifications of CCS-FPR-100-SW
Internal Part NumberEIS-CCS-FPR-100-SW
FamilyMachine Vision - Lighting
SeriesFPR
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CCS-FPR-100-SW
Related LinksCCS-FPR, CCS-FPR-100-SW Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
CCS-FPR-100-SW Details Description
Related parts for CCS-FPR-100-SW
RES SMD 2.15K OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
TVS DIODE 28.2VWM 45.7VC DO204AC datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 2POS 90DEG 3.5MM datasheet.pdf
FUSE M/V E-RATED 100E 15.5KV datasheet.pdf
LED SUPPLY CC AC/DC 24-72V 700MA datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
Connector Socket 42 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN HEADER datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X25MM XCUT datasheet.pdf
MODULE DIODE 600V 170A SOT-227 datasheet.pdf