Omron Automation & Safety CCS-LDR2-120RD-WD
CCS-LDR2-120RD-WD picture photo
Mfg. Part Number
CCS-LDR2-120RD-WD
Manufacturer
Product Category
Machine Vision - Lighting
Brief Description
RING LIGHT RED
Datasheet Download
CCS-LDR2-120RD-WD.pdf
Availability of CCS-LDR2-120RD-WD
QUANTITY
CCS-LDR2-120RD-WD Order Process
Ship out your order
Specifications of CCS-LDR2-120RD-WD
Internal Part NumberEIS-CCS-LDR2-120RD-WD
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyMachine Vision - Lighting
SeriesLDR2
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CCS-LDR2-120RD-WD
Related LinksCCS-LDR2, CCS-LDR2-120RD-WD Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
CCS-LDR2-120RD-WD Details Description
Related parts for CCS-LDR2-120RD-WD
CABLE 7COND 22AWG SLATE 500' datasheet.pdf
SURGE SUPP 200V BIDIR DO-214AA datasheet.pdf
FIXED IND 200NH 2.5A SMD datasheet.pdf
IC ADC 20BIT STEREO 24-SSOP datasheet.pdf
RES 12 OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 0.18UF 10% 75V AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
RES 10 OHM 1.75W 1% AXIAL datasheet.pdf
METRAL KIT 4288825-01 datasheet.pdf
OSC MEMS 106.25MHZ LVDS SMD datasheet.pdf
RES SMD 0.009 OHM 1% 3W 2512 datasheet.pdf