Omron Automation & Safety CCS-LFV2-50BL
CCS-LFV2-50BL picture photo
Mfg. Part Number
CCS-LFV2-50BL
Manufacturer
Product Category
Machine Vision - Lighting
Brief Description
BLUE COAXIAL LGHT 52X52 EMITT
Datasheet Download
CCS-LFV2-50BL.pdf
Availability of CCS-LFV2-50BL
QUANTITY
CCS-LFV2-50BL Order Process
Ship out your order
Specifications of CCS-LFV2-50BL
Internal Part NumberEIS-CCS-LFV2-50BL
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Design ResourcesLighting Product Selector
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyMachine Vision - Lighting
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CCS-LFV2-50BL
Related LinksCCS-LF, CCS-LFV2-50BL Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
CCS-LFV2-50BL Details Description
Related parts for CCS-LFV2-50BL
TRIAC ALTERNISTOR 800V TO220AB datasheet.pdf
BP PIERCE BLOCK 0.85 LF datasheet.pdf
FILTER 3-PHASE GENERAL EMC 160A datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 3.2KV 300A DO200 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W datasheet.pdf
N CLAMP STYLE PLUG BELDEN 89880 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SP3T 5A 120V datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 620MA 350 MOHM datasheet.pdf
CAP CER 9.2PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf