Omron Automation & Safety CCSHLDL2300X45SWDFN
CCSHLDL2300X45SWDFN picture photo
Mfg. Part Number
CCSHLDL2300X45SWDFN
Manufacturer
Product Category
Machine Vision - Lighting
Brief Description
HIGH PWR FLOOD WHITE 300MM OD
Datasheet Download
CCSHLDL2300X45SWDFN.pdf
Availability of CCSHLDL2300X45SWDFN
QUANTITY
CCSHLDL2300X45SWDFN Order Process
Ship out your order
Specifications of CCSHLDL2300X45SWDFN
Internal Part NumberEIS-CCSHLDL2300X45SWDFN
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyMachine Vision - Lighting
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CCSHLDL2300X45SWDFN
Related LinksCCSHLDL23, CCSHLDL2300X45SWDFN Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
CCSHLDL2300X45SWDFN Details Description
Related parts for CCSHLDL2300X45SWDFN
VARISTOR 35.1V 1KA DISC 10MM datasheet.pdf
SWITCH SLIDE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED datasheet.pdf
RES SMD 0.0 OHM JUMPER 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
RES 33.2 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC CPLD 64MC 10NS 44PLCC datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 1.5A SYNC 16QFN datasheet.pdf