Omron Automation & Safety CCSHLDL2300X45SWDFN
CCSHLDL2300X45SWDFN picture photo
Mfg. Part Number
CCSHLDL2300X45SWDFN
Manufacturer
Product Category
Machine Vision - Lighting
Brief Description
HIGH PWR FLOOD WHITE 300MM OD
Datasheet Download
CCSHLDL2300X45SWDFN.pdf
Availability of CCSHLDL2300X45SWDFN
QUANTITY
CCSHLDL2300X45SWDFN Order Process
Ship out your order
Specifications of CCSHLDL2300X45SWDFN
Internal Part NumberEIS-CCSHLDL2300X45SWDFN
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyMachine Vision - Lighting
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CCSHLDL2300X45SWDFN
Related LinksCCSHLDL23, CCSHLDL2300X45SWDFN Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
CCSHLDL2300X45SWDFN Details Description
Related parts for CCSHLDL2300X45SWDFN
TRIMMER 200K OHM 0.125W SMD datasheet.pdf
IC REG CTRLR BST PWM SOT23-5 datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 10K OHM 16SOIC datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 10.2K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
VHDM BP 6 ROW SHLD END 25 COL datasheet.pdf
OSC PROG 5NS 20PPM 2X2.5MM datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
TVS DIODE 30.8VWM DO220AA datasheet.pdf
CAP FILM 1.5NF 3.5% 1600VDC RAD datasheet.pdf