Crystek Corporation CCSMA-MM-RG174-36
CCSMA-MM-RG174-36 picture photo
Mfg. Part Number
CCSMA-MM-RG174-36
Brief Description
RF COAX CABLE SMA M/M RG174 36"
Datasheet Download
CCSMA-MM-RG174-36.pdf
Availability of CCSMA-MM-RG174-36
QUANTITY
CCSMA-MM-RG174-36 Order Process
Ship out your order
Specifications of CCSMA-MM-RG174-36
Internal Part NumberEIS-CCSMA-MM-RG174-36
FamilyCoaxial Cables (RF)
SeriesRG174
2nd ConnectorSMA Male Plug
Length36.0" (914.4mm)
Cable TypeRG-174
Impedance50 Ohm
Frequency - Max-
ColorBlack
FeaturesShielded
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CCSMA-MM-RG174-36
Related LinksCCSMA-MM, CCSMA-MM-RG174-36 Datasheet, Crystek Corporation Distributor
CCSMA-MM-RG174-36 Details Description
Related parts for CCSMA-MM-RG174-36
INDUCT ARRAY 2 COIL 33.92UH SMD datasheet.pdf
DEV KIT IMAGE SENSOR COLOR datasheet.pdf
CORD C-13 C-14 SVT 3'3" 18/3 10A datasheet.pdf
CAP FILM 35UF 10% 370VAC QC TERM datasheet.pdf
SENSOR 750PSI 1/8-27NPT .5-4.5V datasheet.pdf
CLIP NEST FOR CD4065B datasheet.pdf
CONN HDR 80POS 1.27MM T/H R/A datasheet.pdf
FIXED IND 8.7NH 700MA 110 MOHM datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X30MM L-TAB T412 datasheet.pdf
KK RPC 156 HDR FRLK 04 CKT TIN datasheet.pdf
CAP CER 180PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf