Crystek Corporation CCSMX-FBM-RG178-12
CCSMX-FBM-RG178-12 picture photo
Mfg. Part Number
CCSMX-FBM-RG178-12
Brief Description
RFCBL SMA FM BKD MMCX ML STR 12"
Datasheet Download
CCSMX-FBM-RG178-12.pdf
Availability of CCSMX-FBM-RG178-12
QUANTITY
CCSMX-FBM-RG178-12 Order Process
Ship out your order
Specifications of CCSMX-FBM-RG178-12
Internal Part NumberEIS-CCSMX-FBM-RG178-12
1st ConnectorSMA Female Jack
2nd ConnectorMMCX Male Plug
Length12.0" (304.8mm)
Cable TypeRG-178
Impedance50 Ohm
Frequency - Max6GHz
Color-
FeaturesShielded
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CCSMX-FBM-RG178-12
Related LinksCCSMX-FBM, CCSMX-FBM-RG178-12 Datasheet, Crystek Corporation Distributor
CCSMX-FBM-RG178-12 Details Description
Related parts for CCSMX-FBM-RG178-12
CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 3.3K OHM 2% 1W 0207 datasheet.pdf
CONN HEADER 18POS DL VERT 15GOLD datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28VQFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W datasheet.pdf
KNOB FLUTED 1.625" ALUMINUM datasheet.pdf
RESISTOR POWER ADJ 25 OHM 175W datasheet.pdf
SERVO MOTOR datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CAP CER 22UF 25V X7S RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf