Crystek Corporation CCSMX-FBM-RG316-24
CCSMX-FBM-RG316-24 picture photo
Mfg. Part Number
CCSMX-FBM-RG316-24
Brief Description
RFCBL SMA FM BKD MMCX ML STR 24"
Datasheet Download
CCSMX-FBM-RG316-24.pdf
Availability of CCSMX-FBM-RG316-24
QUANTITY
CCSMX-FBM-RG316-24 Order Process
Ship out your order
Specifications of CCSMX-FBM-RG316-24
Internal Part NumberEIS-CCSMX-FBM-RG316-24
1st ConnectorSMA Female Jack
2nd ConnectorMMCX Male Plug
Length24.0" (609.6mm)
Cable TypeRG-316
Impedance50 Ohm
Frequency - Max6GHz
Color-
FeaturesShielded
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CCSMX-FBM-RG316-24
Related LinksCCSMX-FBM, CCSMX-FBM-RG316-24 Datasheet, Crystek Corporation Distributor
CCSMX-FBM-RG316-24 Details Description
Related parts for CCSMX-FBM-RG316-24
TVS DIODE 29.1VWM 52VC AXIAL datasheet.pdf
CONN MAGJACK 1PORT 100 BASE-T datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 25W datasheet.pdf
RES 16 OHM 3W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 330K OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
RES 1.8K OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 11PF 100V NP0 0402 datasheet.pdf
CONV DC/DC 10W 18-75VIN +/-15VOU datasheet.pdf
IC SRAM 18MBIT 200MHZ 100TQFP datasheet.pdf
Isolated, Low VOUT to 70A, Half-Brick DC/DC Converters datasheet.pdf