Murata Electronics North America CDALF10M7GA001-A0
CDALF10M7GA001-A0 picture photo
Mfg. Part Number
CDALF10M7GA001-A0
Datasheet Download
CDALF10M7GA001-A0.pdf
Availability of CDALF10M7GA001-A0
QUANTITY
CDALF10M7GA001-A0 Order Process
Ship out your order
Specifications of CDALF10M7GA001-A0
Internal Part NumberEIS-CDALF10M7GA001-A0
Delivery TimeIn stock, ship CDALF10M7GA001-A0 today.
SeriesCDALF10M7G
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CDALF10M7GA001-A0
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCDALF10M, CDALF10M7GA001-A0 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CDALF10M7GA001-A0 Details Description
Related parts for CDALF10M7GA001-A0
CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.9V 200MW 1005 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 200V X7R 1206 datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM 8VSSOP datasheet.pdf
CONN HDR STR STACK 11POS 2MM T/H datasheet.pdf
Connector Receptacle, Bottom or Top Entry 22 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
FUSE 600V T/D CLASS CC 10A datasheet.pdf
KK 100 HDR POL BWR RTAN 31POS datasheet.pdf
RES 2.05K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 41POS STRGHT PIN datasheet.pdf