Murata Electronics North America CDBM455C3(455KHZ)
CDBM455C3(455KHZ) picture photo
Mfg. Part Number
CDBM455C3(455KHZ)
Datasheet Download
CDBM455C3(455KHZ).pdf
Availability of CDBM455C3(455KHZ)
QUANTITY
EIS Components is the stocking Distributor of CDBM455C3(455KHZ), we specialize in Murata Electronics North America all series electronic components. CDBM455C3(455KHZ) can be shipped within 24 hours after order. If you have any demands for CDBM455C3(455KHZ), Please kindly submit an RFQ here or send us an email. We will reply you as soon as possible.
CDBM455C3(455KHZ) Order Process
Ship out your order
Specifications of CDBM455C3(455KHZ)
Internal Part NumberEIS-CDBM455C3(455KHZ)
Delivery TimeIn stock, ship CDBM455C3(455KHZ) today.
SeriesCDBM455C3(
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CDBM455C3(455KHZ)
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCDBM455C, CDBM455C3(455KHZ) Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CDBM455C3(455KHZ) Details Description
Related parts for CDBM455C3(455KHZ)
CONN CAP 8POS MINI UNIV-MATE 2 datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 12W datasheet.pdf
RES SMD 2.2K OHM 0.5% 1/8W 1206 datasheet.pdf
POWER STRIP 48" 15A 15OUT 15' datasheet.pdf
SWITCH HEX ROTARY DIP THRU HOLE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SDIP datasheet.pdf
INSERT F TYPE JACK COUPLER datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T412 datasheet.pdf
RES 200 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
3MM MOUNT OPEN END datasheet.pdf