Murata Electronics North America CDBM455C32(455KHZ)
CDBM455C32(455KHZ) picture photo
Mfg. Part Number
CDBM455C32(455KHZ)
Datasheet Download
CDBM455C32(455KHZ).pdf
Availability of CDBM455C32(455KHZ)
QUANTITY
EIS Components is the stocking Distributor of CDBM455C32(455KHZ), we specialize in Murata Electronics North America all series electronic components. CDBM455C32(455KHZ) can be shipped within 24 hours after order. If you have any demands for CDBM455C32(455KHZ), Please kindly submit an RFQ here or send us an email. We will reply you as soon as possible.
CDBM455C32(455KHZ) Order Process
Ship out your order
Specifications of CDBM455C32(455KHZ)
Internal Part NumberEIS-CDBM455C32(455KHZ)
Delivery TimeIn stock, ship CDBM455C32(455KHZ) today.
SeriesCDBM455C32
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CDBM455C32(455KHZ)
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCDBM455C3, CDBM455C32(455KHZ) Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CDBM455C32(455KHZ) Details Description
Related parts for CDBM455C32(455KHZ)
RES SMD 187K OHM 0.5% 1/16W 0816 datasheet.pdf
HEATSINK 12P PDIP datasheet.pdf
TVS DIODE 3VWM 6UDFN datasheet.pdf
FIXED IND 1MH 30MA 40 OHM SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 68UF 20% 420V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 210 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 50V X7R 0805 datasheet.pdf