Vishay/Vitramon CDR34BP222BKZMAT
CDR34BP222BKZMAT picture photo
Mfg. Part Number
CDR34BP222BKZMAT
Brief Description
CAP CER 2200PF 100V 10% BP 1812
Datasheet Download
CDR34BP222BKZMAT.pdf
Availability of CDR34BP222BKZMAT
QUANTITY
CDR34BP222BKZMAT Order Process
Ship out your order
Specifications of CDR34BP222BKZMAT
Internal Part NumberEIS-CDR34BP222BKZMAT
PackagingTape & Reel (TR)
Capacitance2200pF
Tolerance±10%
Voltage - Rated100V
Temperature CoefficientBP
Mounting TypeSurface Mount, MLCC
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Package / Case1812 (4532 Metric)
Size / Dimension0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)-
Thickness (Max)0.059" (1.50mm)
Lead Spacing-
FeaturesMilitary
Failure RateM (1%)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CDR34BP222BKZMAT
Related LinksCDR34BP2, CDR34BP222BKZMAT Datasheet, Vishay/Vitramon Distributor
CDR34BP222BKZMAT Details Description
Related parts for CDR34BP222BKZMAT
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
SOFTWARE CW HCS12 PRO EDITION datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 6A SYNC 17QFN datasheet.pdf
KEYPAD PIEZO 3X4 12KEY ALUMINUM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 60W datasheet.pdf
CAP TANT 0.15UF 5% 100V AXIAL datasheet.pdf
KIT EVAL FOR MAX14626 datasheet.pdf
CAP CER 0.15UF 250V CH 2220 datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 3.3V 30W datasheet.pdf