Vishay/Vitramon CDR34BP392BKZMAT
CDR34BP392BKZMAT picture photo
Mfg. Part Number
CDR34BP392BKZMAT
Brief Description
CAP CER 3900PF 100V 10% BP 1812
Datasheet Download
CDR34BP392BKZMAT.pdf
Availability of CDR34BP392BKZMAT
QUANTITY
CDR34BP392BKZMAT Order Process
Ship out your order
Specifications of CDR34BP392BKZMAT
Internal Part NumberEIS-CDR34BP392BKZMAT
PackagingTape & Reel (TR)
Capacitance3900pF
Tolerance±10%
Voltage - Rated100V
Temperature CoefficientBP
Mounting TypeSurface Mount, MLCC
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Package / Case1812 (4532 Metric)
Size / Dimension0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)-
Thickness (Max)0.059" (1.50mm)
Lead Spacing-
FeaturesMilitary
Failure RateM (1%)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CDR34BP392BKZMAT
Related LinksCDR34BP3, CDR34BP392BKZMAT Datasheet, Vishay/Vitramon Distributor
CDR34BP392BKZMAT Details Description
Related parts for CDR34BP392BKZMAT
24-PIN TEST CLIP ALLOY DIP .30" datasheet.pdf
TRANS PNP 45V 0.1A SOT23 datasheet.pdf
IC CODE HOP ENCODR 15FUNC 14SOIC datasheet.pdf
RES SMD 226 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
III datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 17 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM VM 14TSSOP datasheet.pdf
MPAC 8R ST PF HDR datasheet.pdf
DOUBLE M30 LONG M12 CN NPN NC datasheet.pdf
TXS RELAY 2 FORM C 12V datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS JAM NUT SKT datasheet.pdf