Vishay/Vitramon CDR34BP752AKZSAT
CDR34BP752AKZSAT picture photo
Mfg. Part Number
CDR34BP752AKZSAT
Brief Description
CAP CER 7500PF 50V 10% BP 1812
Datasheet Download
CDR34BP752AKZSAT.pdf
Availability of CDR34BP752AKZSAT
QUANTITY
CDR34BP752AKZSAT Order Process
Ship out your order
Specifications of CDR34BP752AKZSAT
Internal Part NumberEIS-CDR34BP752AKZSAT
PackagingTape & Reel (TR)
Capacitance7500pF
Tolerance±10%
Voltage - Rated50V
Temperature CoefficientBP
Mounting TypeSurface Mount, MLCC
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Package / Case1812 (4532 Metric)
Size / Dimension0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)-
Thickness (Max)0.059" (1.50mm)
Lead Spacing-
FeaturesMilitary
Failure RateS (0.001%)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CDR34BP752AKZSAT
Related LinksCDR34BP7, CDR34BP752AKZSAT Datasheet, Vishay/Vitramon Distributor
CDR34BP752AKZSAT Details Description
Related parts for CDR34BP752AKZSAT
IC REG LDO 1.8V 0.15A 5TSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 18-36VIN 15VOUT datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 500W datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
RES 187 OHM 0.6W 0.05% RADIAL datasheet.pdf
CABLE DUCT HORIZONTAL SPLIT COVR datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 10A 120V datasheet.pdf
CAP CER 150PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf