Murata Electronics North America CDR7D43MNNP-220NC PBF
CDR7D43MNNP-220NC PBF picture photo
Mfg. Part Number
CDR7D43MNNP-220NC PBF
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
CDR7D43MNNP-220NC PBF.pdf
Availability of CDR7D43MNNP-220NC PBF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
CDR7D43MNNP-220NC PBF Order Process
Ship out your order
Specifications of CDR7D43MNNP-220NC PBF
Internal Part NumberEIS-CDR7D43MNNP-220NC PBF
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship CDR7D43MNNP-220NC PBF today.
SeriesCDR7D43MNNP-
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeNULL
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CDR7D43MNNP-220NC PBF
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
CDR7D43MNNP-220NC PBF Details Description
Related parts for CDR7D43MNNP-220NC PBF
IC MCU 8BIT 8KB OTP 40DIP datasheet.pdf
IC OPAMP VGA 710MHZ 10VSSOP datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 1A 120V datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 55POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
4P TAB HSG BLK datasheet.pdf
GDT 145V 30% 10KA THROUGH HOLE datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 20% 20V AXIAL datasheet.pdf
HEX STANDOFF M2.5 NYLON 19MM datasheet.pdf
TRANS PNP 25V 0.8A S-MINI datasheet.pdf
CONN SOCKET .35MM 40POS SMD datasheet.pdf