Murata Electronics North America CDSCB10M7GA136-R0
CDSCB10M7GA136-R0 picture photo
Mfg. Part Number
CDSCB10M7GA136-R0
Datasheet Download
CDSCB10M7GA136-R0.pdf
Availability of CDSCB10M7GA136-R0
QUANTITY
CDSCB10M7GA136-R0 Order Process
Ship out your order
Specifications of CDSCB10M7GA136-R0
Internal Part NumberEIS-CDSCB10M7GA136-R0
Delivery TimeIn stock, ship CDSCB10M7GA136-R0 today.
SeriesCDSCB10M7G
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CDSCB10M7GA136-R0
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCDSCB10M, CDSCB10M7GA136-R0 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CDSCB10M7GA136-R0 Details Description
Related parts for CDSCB10M7GA136-R0
TERMINAL BLOCK 5MM 10POS PCB datasheet.pdf
IC VREF SHUNT 1.235V 8TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 2M OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 1.69K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
SENSOR 750PSI 1/8-27NPT .5-4.5V datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CABLE POF BLK PLAST SIMPLEX 1M datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 3POS 3.81MM datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf