Sensata Technologies/Airpax CEGZX6-1RS4-35624-50-V
CEGZX6-1RS4-35624-50-V picture photo
Mfg. Part Number
CEGZX6-1RS4-35624-50-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER
Datasheet Download
CEGZX6-1RS4-35624-50-V.pdf
Availability of CEGZX6-1RS4-35624-50-V
QUANTITY
CEGZX6-1RS4-35624-50-V Order Process
Ship out your order
Specifications of CEGZX6-1RS4-35624-50-V
Internal Part NumberEIS-CEGZX6-1RS4-35624-50-V
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating-
Number of Poles1
Actuator TypeRocker
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CEGZX6-1RS4-35624-50-V
Related LinksCEGZX6-1RS4, CEGZX6-1RS4-35624-50-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
CEGZX6-1RS4-35624-50-V Details Description
Related parts for CEGZX6-1RS4-35624-50-V
CONN PLUG IDC 50POS DIP TIN KINK datasheet.pdf
JUMPER-H1502TR/A2015A/X 6" datasheet.pdf
MOD PWR ENTRY 10A QC 3POS PNL MT datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 1KV NP0 1808 datasheet.pdf
CAP TANT 220UF 4V 20% 1411 datasheet.pdf
TVS DIODE 121VWM 215VC DO204AC datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
CABLE GRIP DBL EYE CLOSED MESH datasheet.pdf
DIODE ZENER 39V 500MW TUMD2 datasheet.pdf
CONN SOCKET PGA 181POS GOLD datasheet.pdf