Sensata Technologies/Airpax CELBXPK11-1REC4-33360-200
CELBXPK11-1REC4-33360-200 picture photo
Mfg. Part Number
CELBXPK11-1REC4-33360-200
Brief Description
CIRCUIT BRKR MAG-HYDR LEVER 200A
Datasheet Download
CELBXPK11-1REC4-33360-200.pdf
Availability of CELBXPK11-1REC4-33360-200
QUANTITY
CELBXPK11-1REC4-33360-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CELBXPK11-1REC4-33360-200
Internal Part NumberEIS-CELBXPK11-1REC4-33360-200
FamilyCircuit Breakers
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CELBXPK11-1REC4-33360-200
CELBXPK11-1REC4-33360-200 Details Description
Related parts for CELBXPK11-1REC4-33360-200
CONN EDGECARD 40POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC MULTIVIBRATOR DUAL 16-TSSOP datasheet.pdf
FUSE 2.5A 500V MIDGT TLAG UL CSA datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 192KB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
SLIT MASK FOR NA40-6 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 400W datasheet.pdf
CONN PLUG 35POS INLINE PIN RA datasheet.pdf
RES 15.4 OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 330K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf