Sensata Technologies/Airpax CELHPK11-1REC4-32825-175
CELHPK11-1REC4-32825-175 picture photo
Mfg. Part Number
CELHPK11-1REC4-32825-175
Datasheet Download
CELHPK11-1REC4-32825-175.pdf
Availability of CELHPK11-1REC4-32825-175
QUANTITY
CELHPK11-1REC4-32825-175 Order Process
Ship out your order
Specifications of CELHPK11-1REC4-32825-175
Internal Part NumberEIS-CELHPK11-1REC4-32825-175
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CELHPK11-1REC4-32825-175
CELHPK11-1REC4-32825-175 Details Description
Related parts for CELHPK11-1REC4-32825-175
CONN HEADER .100 SINGL R/A 11POS datasheet.pdf
CAP CER 10UF 6.3V X7R 1206 datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.1A DPAK datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 10A TO-220FP datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 12V 150W datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 10AWG SLATE 1000' datasheet.pdf
CONN HEADER 24POS R/A .100" GOLD datasheet.pdf
CONN PLUG W/PINS datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 0.2A 8MSOP datasheet.pdf