Sensata Technologies/Airpax CELK1-1REC4-52-100.-A-01-V
CELK1-1REC4-52-100.-A-01-V picture photo
Mfg. Part Number
CELK1-1REC4-52-100.-A-01-V
Brief Description
CIRCUIT BRKR MAG-HYDR LEVER 100A
Datasheet Download
CELK1-1REC4-52-100.-A-01-V.pdf
Availability of CELK1-1REC4-52-100.-A-01-V
QUANTITY
CELK1-1REC4-52-100.-A-01-V Order Process
Ship out your order
Specifications of CELK1-1REC4-52-100.-A-01-V
Internal Part NumberEIS-CELK1-1REC4-52-100.-A-01-V
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating100A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CELK1-1REC4-52-100.-A-01-V
CELK1-1REC4-52-100.-A-01-V Details Description
Related parts for CELK1-1REC4-52-100.-A-01-V
RES SMD 21.5OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
FIXED IND 18UH 120MA 3.3 OHM SMD datasheet.pdf
RES SMD 3.01M OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
CONN HEADER 82POS .100" DL TIN datasheet.pdf
HEAT SINK BGA 21MM 3FIN RADIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 62V 5W DO214AA datasheet.pdf
D SUB INSERT FOR MALE IDC 37 POL datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X25MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CONN PLUG 18POS INLINE SKT datasheet.pdf