SL Power Electronics - Manufacturer of Condor/Ault Brands CENB1010A1245B01
CENB1010A1245B01 picture photo
Mfg. Part Number
CENB1010A1245B01
Brief Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V
Datasheet Download
CENB1010A1245B01.pdf
Availability of CENB1010A1245B01
QUANTITY
CENB1010A1245B01 Order Process
Ship out your order
Specifications of CENB1010A1245B01
Internal Part NumberEIS-CENB1010A1245B01
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Mfg Application NotesEnergy Efficiency Requirements
RoHS InformationCENB Series RoHS Declaration
Standard Package1
Category Power Supplies - External/Internal (Off-Board)
FamilyAC DC Desktop, Wall Adapters
SeriesCENB1010
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CENB1010A1245B01
CENB1010A1245B01 Details Description
Related parts for CENB1010A1245B01
CAP CER 47PF 100V NP0 AXIAL datasheet.pdf
IC REGISTER STATIC 8BIT 16-DIP datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.2A SOT23-5 datasheet.pdf
CAP ALUM 6.8UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
HAN E F CRIMP CONTACT AU WG 4 MM datasheet.pdf
SCZ 3.81/10/180LR SN GN BX datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
FIXED IND 9.1UH 130MA 3.7 OHM TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100" datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 34A TO-3PF datasheet.pdf