SL Power Electronics - Manufacturer of Condor/Ault Brands CENB1020A1502F01
CENB1020A1502F01 picture photo
Mfg. Part Number
CENB1020A1502F01
Brief Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V
Datasheet Download
CENB1020A1502F01.pdf
Availability of CENB1020A1502F01
QUANTITY
CENB1020A1502F01 Order Process
Ship out your order
Specifications of CENB1020A1502F01
Internal Part NumberEIS-CENB1020A1502F01
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Mfg Application NotesEnergy Efficiency Requirements
RoHS InformationCENB Series RoHS Declaration
Standard Package1
Category Power Supplies - External/Internal (Off-Board)
FamilyAC DC Desktop, Wall Adapters
SeriesCENB1020
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CENB1020A1502F01
CENB1020A1502F01 Details Description
Related parts for CENB1020A1502F01
CONN TERMINATOR PLUG BNC 75OHM datasheet.pdf
RES SMD 562 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 62K OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CARD CAGE ASSEMBLED 2UX12"D SCRW datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 25W datasheet.pdf
RES 383 OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 5A 120V datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 6.3V X7R 0603 datasheet.pdf
CONN HDR 48POS T/H 0.100 GOLD datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ 18 OLIVE datasheet.pdf
15UF 100V 13X29 85C AXI datasheet.pdf