Laird Technologies - Signal Integrity Products CH0805D900R-10
CH0805D900R-10 picture photo
Mfg. Part Number
CH0805D900R-10
Manufacturer
Product Category
Common Mode Chokes
Brief Description
CHOKE COMMON MODE SMD
Datasheet Download
CH0805D900R-10.pdf
Availability of CH0805D900R-10
QUANTITY
CH0805D900R-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of CH0805D900R-10
Internal Part NumberEIS-CH0805D900R-10
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10,000
Category Filters
FamilyCommon Mode Chokes
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CH0805D900R-10
CH0805D900R-10 Details Description
Related parts for CH0805D900R-10
IC Z8 1K OTP 12MHZ RC OSC 18-DIP datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W datasheet.pdf
IC ENCORE MCU FLASH 1K 28SOIC datasheet.pdf
RES SMD 154 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
SENSOR 300PSI 1/4-18NPT .5-4.5V datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 19POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
CAP FILM 0.015UF 5% 50VDC RADIAL datasheet.pdf
NETWORK CABLE datasheet.pdf
CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf