ITT Cannon, LLC CIR020R-22-14P-F80-VO
CIR020R-22-14P-F80-VO picture photo
Mfg. Part Number
CIR020R-22-14P-F80-VO
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CIR 19C 19#16 FR PIN RECP
Datasheet Download
CIR020R-22-14P-F80-VO.pdf
Availability of CIR020R-22-14P-F80-VO
QUANTITY
CIR020R-22-14P-F80-VO Order Process
Ship out your order
Specifications of CIR020R-22-14P-F80-VO
Internal Part NumberEIS-CIR020R-22-14P-F80-VO
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CIR020R-22-14P-F80-VO
Related LinksCIR020R-22, CIR020R-22-14P-F80-VO Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
CIR020R-22-14P-F80-VO Details Description
Related parts for CIR020R-22-14P-F80-VO
MOSFET N-CH 1KV 15A PLUS247 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .100 DIP SLD datasheet.pdf
4 ROW R/A HEADER SOLDER GP datasheet.pdf
IC VREF SHUNT 1.225V SOT23 datasheet.pdf
IC CLOCK MULT ZD HI DRV 16-SOIC datasheet.pdf
TVS DIODE 8.65VWM 14.5VC SMA datasheet.pdf
TXRX LIN BUS REG WATCHDOG 20QFN datasheet.pdf
SNSW 10A 1/4 RLR70500846 datasheet.pdf
HEX NUT 5/16" NYLON 6-32 datasheet.pdf
CAP TANT 1.2UF 5% 20V AXIAL datasheet.pdf