ITT Cannon, LLC CIR030-24A-28S-F80-T12
CIR030-24A-28S-F80-T12 picture photo
Mfg. Part Number
CIR030-24A-28S-F80-T12
Brief Description
CIR 28C 28#16 SKT RECP WALL
Datasheet Download
CIR030-24A-28S-F80-T12.pdf
Availability of CIR030-24A-28S-F80-T12
QUANTITY
CIR030-24A-28S-F80-T12 Order Process
Ship out your order
Specifications of CIR030-24A-28S-F80-T12
Internal Part NumberEIS-CIR030-24A-28S-F80-T12
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CIR030-24A-28S-F80-T12
Related LinksCIR030-24A-, CIR030-24A-28S-F80-T12 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
CIR030-24A-28S-F80-T12 Details Description
Related parts for CIR030-24A-28S-F80-T12
FIXED IND 68UH 2.4A 94 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN PLUG M/F 3POS 16AWG 3M datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
RES 383 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 39POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
RES 480 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
FILTER EMI 270PF 100V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 649 OHM 1% 0.4W 0805 datasheet.pdf
RELAY PWR datasheet.pdf
VARISTOR 5MM EPOXY 400A 19.8V datasheet.pdf
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC datasheet.pdf