ITT Cannon, LLC CIR030FP-18-19SX-F80-VO
CIR030FP-18-19SX-F80-VO picture photo
Mfg. Part Number
CIR030FP-18-19SX-F80-VO
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CIR 10C 10#16 FR SKT RECP
Datasheet Download
CIR030FP-18-19SX-F80-VO.pdf
Availability of CIR030FP-18-19SX-F80-VO
QUANTITY
CIR030FP-18-19SX-F80-VO Order Process
Ship out your order
Specifications of CIR030FP-18-19SX-F80-VO
Internal Part NumberEIS-CIR030FP-18-19SX-F80-VO
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CIR030FP-18-19SX-F80-VO
Related LinksCIR030FP-18, CIR030FP-18-19SX-F80-VO Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
CIR030FP-18-19SX-F80-VO Details Description
Related parts for CIR030FP-18-19SX-F80-VO
IDC CABLE - CSR60G/AE60M/CSR60G datasheet.pdf
CONN HEADER .100 SNGL STR 29POS datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 630V X7R 1808 datasheet.pdf
SENSOR OPTO TRANS 4MM REFL THPCB datasheet.pdf
RES SMD 1.8K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES 64.9 OHM 1W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 10 POS FREE HNG W/SCKT datasheet.pdf
SYSBUS TRANS. RTD IN; 12 datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf