ITT Cannon, LLC CIR030FP-22-12S-F80-T12
CIR030FP-22-12S-F80-T12 picture photo
Mfg. Part Number
CIR030FP-22-12S-F80-T12
Brief Description
CIR 5C 2#8 3#16 SKT RECP WALL
Datasheet Download
CIR030FP-22-12S-F80-T12.pdf
Availability of CIR030FP-22-12S-F80-T12
QUANTITY
CIR030FP-22-12S-F80-T12 Order Process
Ship out your order
Specifications of CIR030FP-22-12S-F80-T12
Internal Part NumberEIS-CIR030FP-22-12S-F80-T12
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CIR030FP-22-12S-F80-T12
Related LinksCIR030FP-22, CIR030FP-22-12S-F80-T12 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
CIR030FP-22-12S-F80-T12 Details Description
Related parts for CIR030FP-22-12S-F80-T12
IC Z8 GP MCU 4K OTP 20SSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4-SOP datasheet.pdf
LED GREEN/RED CLEAR 1206 SMD datasheet.pdf
CAP TANT 150UF 16V 10% 2917 datasheet.pdf
CONN HEADER .100" 12POS datasheet.pdf
CONN HEADER 1MM 28POS datasheet.pdf