ITT Cannon, LLC CIR030FP-32A-48P-F80-T12-15
CIR030FP-32A-48P-F80-T12-15 picture photo
Mfg. Part Number
CIR030FP-32A-48P-F80-T12-15
Brief Description
CIR 19C 19#16 FR PIN RECP
Datasheet Download
CIR030FP-32A-48P-F80-T12-15.pdf
Availability of CIR030FP-32A-48P-F80-T12-15
QUANTITY
CIR030FP-32A-48P-F80-T12-15 Order Process
Ship out your order
Specifications of CIR030FP-32A-48P-F80-T12-15
Internal Part NumberEIS-CIR030FP-32A-48P-F80-T12-15
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CIR030FP-32A-48P-F80-T12-15
Related LinksCIR030FP-32A-, CIR030FP-32A-48P-F80-T12-15 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
CIR030FP-32A-48P-F80-T12-15 Details Description
Related parts for CIR030FP-32A-48P-F80-T12-15
FUSE CERAMIC 8A 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
CONN SPRING 30POS DUAL .217 PCB datasheet.pdf
RES SMD 130K OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 15.4K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .100" WW datasheet.pdf
DIODE ZENER 12V 1W MELF datasheet.pdf
RES 5.1 OHM 20W 1% TO126 datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W datasheet.pdf