ITT Cannon, LLC CIR030R-18-1S-F80-T89-VO
CIR030R-18-1S-F80-T89-VO picture photo
Mfg. Part Number
CIR030R-18-1S-F80-T89-VO
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CIR 10C 10#16 SKT RECP WALL
Datasheet Download
CIR030R-18-1S-F80-T89-VO.pdf
Availability of CIR030R-18-1S-F80-T89-VO
QUANTITY
CIR030R-18-1S-F80-T89-VO Order Process
Ship out your order
Specifications of CIR030R-18-1S-F80-T89-VO
Internal Part NumberEIS-CIR030R-18-1S-F80-T89-VO
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CIR030R-18-1S-F80-T89-VO
Related LinksCIR030R-18-1, CIR030R-18-1S-F80-T89-VO Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
CIR030R-18-1S-F80-T89-VO Details Description
Related parts for CIR030R-18-1S-F80-T89-VO
CONVERTER DC/DC +/-5V DUAL OUT datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 400V 4A TO220F datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 28V 80W datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 44 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.171" NYLON 6.6MM datasheet.pdf
OSC MEMS 14.31818MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CONN RCPT 32POS WALL MNT PIN datasheet.pdf
DIODE ZENER 30V 1.3W DO41 datasheet.pdf